Društveni izlet na Poljsko

Pretekli vikend smo za naše člane organizirali društveni izlet na Poljsko.

Po odhodu v četrtkovih večernih urah smo si zjutraj ogledali nekdanje koncentracijsko taborišče in danes spominski kraj Auschwitz. Po ogledu smo si ogledali rojstni kraj Janeza Pavla II. in nato še rudnik soli Wieliczko.

V soboto nas je pot vodila po mestu Krakow, kjer smo si ogledali staro mestno jedro in nato v Zakopane, kjer smo obiskali naše prijatelje gasilce in si ogledali njihovo gasilsko brigado ter malo poklepetali z njimi, nato pa smo si ogledali še skakalni center.

V nedeljo smo si ogledali še mesto Zakopane in glavno ulico, kjer smo občudovali prelepe izdelke iz lesa.

Bilo je super in upamo, da tak izlet še kdaj ponovimo! 🙂IMG_0008 IMG_0013 IMG_0028 IMG_0092 IMG_0094 IMG_0147 IMG_0171 IMG_0190 IMG_0213 IMG_0223