Redni letni občni zbor

V soboto, 24. 2. 2018 je v prostorih našega društva potekal že 139. redni občni zbor društva.

Po kratkem kulturnem programu je sledil pozdrav predsednika društva, nato pa ogled kratkega filma o delu društva v letu 2017.

Po izvolitvi delovnega predsedstva, so svoja poročila podali: predsednik, poveljnik, blagajničarka, nadzorni odbor, mladina in kasneje še verifikacijska komisija.

Naš Občni zbor društva je pozdravilo kar nekaj visokih gostov:

·         poveljnik GZ ŠD, tovariš Boris Lambizer,

·         predsednik GZ ŠD, tovariš Jože Drobež,

·         občinski poveljnik in častni predsednik društva, tovariš Boris Goličnik,

·         župan Občine Šoštanj, Darko Menih, prof.,

·         predsednica KS Šoštanj, Urša Kurnik.

Med pozdravom gostov so gasilci iz PGD Škale našemu gasilcu, sedanjemu poveljniku Vojku Bricmanu podelili zahvalo za opravljeno delo na gozdnem požaru v Hrastovcu, kjer se je Vojko med intervencijo težje poškodoval.

Po pozdravu vseh gostov je bil predstavljen plan dela za leto 2018, podelitev priznanj, odlikovanj in zahval za opravljeno delo. V svoje vrste pa smo sprejeli tudi 10 novih članov društva.

Na letošnjem občnem zboru smo soglasno potrdili tudi novo vodstvo, za katerega so bile izvedene volitve pred občnim zborom. Novo vodstvo si lahko ogledate pod zavihkom O društvu->Društvo danes.

Sledila je pogostitev in prijetno druženje vseh prisotnih ob zvokih Ansambla STIL.